Правила

I. Визначення

1. Клієнт-особа фізична,особа юридична,яка зареєстрована відповідно до чинного законодавства України і виконує Замовлення в рамках Інтернет-Магазину;
2. Цивільний кодекс України-Закон України від 16.01.2003р. із змінами та доповненнями;
3. Правила – Правила надання послуг електронічним шляхом у рамках Інтернет-Магазину Gemre.com.ua;
4. Інтернет-Магазин (Магазин) – інтернет-сервіс, доступний на www.gemre.com.ua, за допомогою якого Клієнт може розміщувати замовлення;
5. Товар – товари, представлені в Інтернет-Магазині;
6. Договір Купівлі-Продажу – договір Купівлі-Продажу Товарів в понятті Цивільного Кодексу України, укладений між Gemre.com.ua і Клієнтом, договір з використанням сайту Інтернет-Магазину;
7. Закон про права споживача – Закон України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991р.;
8. Закон України «Про електронну комерцію» від 03 вересня 2015 року №675-VIII із змінами;
9. Замовлення – волевиявлення Клієнта, спрямоване безпосередньо на укладення Договору Купівлі-Продажу, що визначають, зокрема, вид товару та його кількість.

II. Загальні положення

1. Дійсні Правила визначають правила користування Інтернет-Магазином за адресою: www.gemre.com.ua
2. Ці Правила є регламентом роботи Інтернет-Магазину, які регулюють основні положення діяльності Інтернет-Магазину
3. Інтернет-магазин Gemre.com.ua доступним є за адресою www.gemre.com.ua, керований фірмою IDEABIZNES RAFAŁ WOJTKOWSKI IDEABIZNES, вул. Ціха 18, 05-091, Зомбкі, Польща, NIP: 1251346280, REGON: 146622607.
4. Дійсні Правила визначають зокрема: - правила реєстрації та використання облікового запису в рамках Інтернет-Магазину; -умови та правила подання електронних Замовлень в рамках Інтернет-Магазину; -правила умови продажу з використанням послуг вказаних в умовах інтернет-магазину.
5. Використання Інтернет-Магазину можливе за умови використання комп'ютерної системи, якою користується Клієнт і наступних мінімальних технічних вимог: інтернет-браузери, Java Script .
6. З метою використання Інтернет-Магазину, Клієнт повинен самостійно отримати доступ до комп'ютера або пристрою з доступом в Інтернет.
7. Клієнти можуть отримати доступ до цих Правил в будь-який час за посиланням, розташованим на головній сторінці сайту www.gemre.com.ua завантажити та роздрукувати.

III. Правила користування Інтернет-Магазином

1. Реєстрація в інтернет-магазині є легко доступною. Клієнт може зробити замовлення без реєстраціі в інтернет-магазині, після ознайомлення та згодою з теперішніми правилами. Реєстрація здійснюється шляхом заповнення та підтвердження формуляра реєстрації, розміщеного на одній із сторінок Інтернет-Магазину. Умовою реєстрації є прийняття Правил та надання персональних даних, які зазначені як обов'язкові поля для заповнення.
2. Прийняття Правил означає однозначну згоду на обробку зазначених у реєстраційному формулярі персональних даних, в цілях реалізації договору Купівлі-Продажу і надання їх для опрацювання іншим суб'єктам, з якими адміністратор бази даних підписав договір, для доставки замовлених товарів у обсязі, необхідному для його реалізації.
3. Клієнт зобов’язаний до: - користування інтернет-магазином у відповідності з чинним на території України законодавством; - користування інтернет-магазином на загальних правилах користуванням мережі інтернет; - не постачати і не передавати змісту забороненого законом, наприклад, що пропагує насильство, що дискредитує або порушує особисті та інші права; - не допускати дій, таких як: розсилка або розміщення в рамках Інтернет-Магазину комерційної інформації (спам); - користування Інтернет-Магазином шляхом, необтяжливим для інших клієнтів і для Gemre.com.ua; - використовувати будь-яку інформацію, розміщену в рамках Інтернет-Магазину тільки для особистого використання.

IV. Процедура укладання договору Купівлі-Продажу і виконання замовлення

1. Для укладення Договору Купівлі-Продажу через Інтернет-Магазин, необхідно увійти на сайт www.gemre.com.ua зробити вибір товару, приймаючи чергові технічні дії на основі відображених клієнту підказок, та інформації доступній на веб-сайті.
2. Вибір замовлених Товарів здійснюється замовником шляхом додавання їх у кошик.
3. Під час оформлення Замовлення до моменту натискання кнопки "оформити замовлення", Клієнт має можливість змінити введені дані та обрати Товар. У цьому випадку необхідно дотримуватися інструкції Клієнта, повідомленнями та інформацією, поданими на сайті.
4. Для оформлення Замовлення обов'язковою умовою є: прийняття змісту Правил, надання персональних даних, позначених, як обов'язкові поля для заповнення, і натискання кнопки "Оформити замовлення”.
5. Інформація про Товари надана на сайті інтернет-магазину. Оформлення Клієнтом Замовлення являє собою заяву про намір укласти з Gemre.com.ua Договору Купівлі-Продажу, згідно зі змістом Правил. Умова зостане заакцептована з моменту зложення клієнтом замовлення в інформаційним системі інтернет-магазину, згідно з правилами замовлень. Після цього клієнт отримує підтвердження свого замовлення електронічним шляхом. Особа, яка складає замовлення, дає згоду на виставлення і висилання фактур шляхом електронічним. Згода на отримання фактур шляхом електронічним одночасно є відмовою від отримання фактур паперових.
6. Договір Купівлі-Продажу укладається українською мовою, зміст якого збігається з Правилами.

V. Доставка

1. Доставка Товару здійснюється тільки на території України, на адресу, вказану клієнтом при оформленні замовлення.

2. Доставка товару з Польщі здійснюється поштово-логістичної компанією Sky Logistics, одним з кращих операторів в сфері доставки в Європі. В Україні доставка товару реалізується за вказаною Вами адресою Новою Поштою, партнером Sky Logistics в Україні. Оплата замовлень здійснюється післяплатою у кур'єра або на відділенні при отриманні. Вартість доставки докладно описана на сторінці сайту в розділі "Вартість доставки".
3. Термін доставки складає до 14 робочих днів, рахуючи від дати оформлення Замовлення Клієнтом.
4. Клієнти можуть отримати доступ до цих Правил і в будь-який час за посиланням, розташованим на головній сторінці сайту www.gemre.com.ua завантажити його і роздрукувати. Підтвердженням здійсненої угоди Купівлі-Продажу Товарів є відправка рахунку-фактури разом із Замовленням, Клієнту за вказаною адресою електронічною.

VI. Ціни та способи оплати

1. Ціни на Товари вказані в українській валюті (гривня).
2. Замовлення оплачується післясплатою (готівкою при отриманні) або оплата перед доставкою.

VII. Право відмови від договору

Ви маєте право відмовитися від договору протягом 14 днів без пояснення будь-яких причин. Строк для розірвання договору закінчується через 14 днів з дня отримання Клієнтом товару. Щоб скористатися правом відмови, Ви повинні повідомити про своє рішення відмови від цього договору шляхом однозначної заяви (наприклад, листом за електронною поштою). Для прискорення процесу по розірванню договору, необхідно заповнити та надіслати на нашу адресу зразок формуляра (повернення) разом з товаром. Це значно прискорить процес і полегшить роботу відділу розрахунків з клієнтами

Щоб не минув термін відкликання від умови, потрібно лише надіслати інформацію про ваше рішення, щодо права про закінчення терміну відкликання.

У випадку відмови від цього договору, ми повертаємо Вам всі отримані від Вас платежі, в будь-якому випадку не пізніше 14 днів від дня, в якому ми були проінформовані про Ваше рішення, про право відмовитися від цього договору. Ми можемо призупинити з поверненням оплати до моменту отримання речей або до моменту надання доказів його повернення, в залежності від того, яка подія настане раніше.
Просимо повернути або передати нам товар в будь-якому випадку не пізніше, ніж 14 днів з дня, коли Ви повідомили нас про відмову від цього договору. Кінцевий термін є виконаним - якщо ви надсилаєте товар до 14-денного терміну. Вам доведеться сплатити за повернення товару. Ми не приймаємо посилки за повідомленням.

VIII. Рекламація Товарів

1. Gemre.com.ua як продавець несе відповідальність , за гарантії та дефекти в межах, зазначених в Цивільному кодексі України.

IX. Рекламація Товарів за електронною поштою.

1. Gemre.com.ua вживає заходів для забезпечення повністю коректної роботи Інтернет-Магазину, в тій мірі, в якій це пов'язано з актуальними технічними знаннями і зобов'язується усунути в розумні терміни всі порушення, про які повідомляє Клієнт.
2. Клієнт зобов'язаний негайно повідомити Gemre.com.ua про будь-які порушення або збої в роботі Інтернет-Магазину.
3. Порушення, пов'язані з функціонуванням Магазину, Клієнт може повідомити електронною поштою на адресу: info@gemre.com.ua
4. У рекламаціі Покупець повинен вказати своє ім'я, по батькові та прізвище, поштову адресу, вид і дату виникнення порушень, пов'язаних з функціонуванням Інтернет-Магазину.
5. Gemre.com.ua зобов'язуєтеся розглянути будь-яку рекламацію протягом 14 днів, а якщо це не представляється можливим, то повідомити клієнта, коли рекламація буде розглянута.

X. Прикінцеві положення

1. Розгляд суперечок, що виникли між Gemre.com.ua і Клієнтом, який є споживачем за змістом ст. 655 Цивільного кодексу України, будуть вирішуватися у суді відповідно до норм чинного законодавства.

2. Розгляд суперечок, що виникли між Gemre.com.ua керуючого Інтернет-Магазином і Клієнтом, який не є споживачем за змістом ст. 655 Цивільного кодексу України, підлягають розгляду судом їх за адресою головного офісу Gemre.com.ua
3. До питань, які не підлягають врегулюванню цим правилом, застосовуються положення Цивільного кодексу України та інші положення чинного законодавства України.

XI. Митні платежі

Відповідно до змін Закону України від 27.03.2014 р. № 1166-VII, у випадку, якщо кількість замовлень є рівним або перевищує суму, еквівалентну 150 євро (враховуючи відправлення та кошти доставки), та країною призначення є Україна, тоді продавець зобов'язаний попередити покупця (до розміщення замовлення), що вартість при отриманні посилки може залежати від додаткової оплати податку на території одержувача. У разі придбання товарів, в одному відправленні, на суму, що перевищує 150 EUR, Покупець повинен повідомити свою адресу e-mail і контактний номер телефону. У процесі митного оформлення такої посилки на телефон Покупця буде вислано СМС-повідомлення з інформацією про вартість митного платежу, а на e-mail прийде — інформація з реквізитами для оплати.

Термін зберігання посилки під митним контролем становить один місяць, без справляння плати за зберігання. Якщо протягом цього часу митний платіж не буде сплачений посилка повертається Відправнику.

Щоб уникнути оплати мита, ми рекомендуємо не перевищувати цю суму протягом тижня.

За детальнішою інформацією покупець повинен зв'язатися із Національним податковим органом, який є компетентним у даному питанні.

XII. Гарантія

Купуючи у нас ви можете бути впевнені, що ви будете отримувати 100% оригінальний продукт. На кожен продукт, придбаний в нашому магазині, надається гарантія 1 рік. Це правило поширюється на всі товари в нашому магазині, у тому числі на продукти, придбані під час акції.

Ця сторінка використовує файли cookie для надання своїх послуг відповідно до Cookies Usage Policy. Ви можете визначити умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
Close
pixel